MENU
CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. Po zaksięgowaniu wpłaty za  zamówienie rozpoczynam jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki zależy od dostępności produktów.

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przeze mnie wysłane - od 24 godzin do kilku tygodni. Dokładam wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłużyć - poinformuję o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

 

Forma dostawy

 

Firma kurierska dostarcza zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania. Po wysłaniu paczki dostaniesz informację z linkiem umożliwiającym śledzenie przesyłki.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl